خانه / یادداشت / بهبود شرایط تربیتی کشور

بهبود شرایط تربیتی کشور

 

 

با نگاه متفکرانه و با طراوت می‎توان شرایط تربیتی کشور را بهبود بخشید و با سرمایه‌های ارزشمندی که در اتحادیه انجمن‌های اسلامی داریم می‎توانیم در تعلیم و تربیت کشور منشأ خدمات مؤثری شویم.

این اتحادیه نهادی انقلابی با حضور جوانانی متعهد و خلص که مطیع ولایت هستند تا کنون منشأ کارهای خیری در فعالیتهای آموزشی شده است.
وی افزود: بعد از انقلاب اسلامی جوانان برومندی تربیت شده‎اند که در مسیر الهی گام برداشته‌اند و امروز نیز نهادهای انقلابی در هدایت آینده‎سازان بسیار مؤثر عمل کرده‎اند.
حجت‎الاسلام و المسلمین حاج‎علی اکبری بیان داشت: در دوره‎ای زندگی می‎کنیم که با حاکمیت ولایت فقیه اسلام و اهلش عزیز و نفاق ذلیل شده و همه باید قدردان نظام باشیم و در صیانت از ارزشها گام برداریم.
وی یادآور شد: برای رسیدن به نقطۀ ایده‎آل فاصله داریم اما دستاوردهای زیادی هم داشته‎ایم که با تداوم مسیر درست می‎توان به اهداف تعیین شده دست یافت.
حاج‏علی اکبری تصریح کرد: کسانی که اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان عضوو هستند بدانند که این حضور لطف الهی است و باید از فرصت به دست آمده برای خودسازی و هدایت جوانان دیگر استفاده مطلوب کنند.
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان بیان کرد: انجمن‎های اسلامی کانون توفیق الهی است و فرصت لازم را برای هنرمندی و دعوت جوانان با ایجاد جاذبه‎های دینی فراهم کرده  که امیدوارم اعضای اتحادیه با تقویت باورهای دینی در مسیر ارزشها حرکت کنند.
وی با تجلیل از شخصیت حضرت امام راحل گفت: در شخصیت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایرن جاذبه‎ای بود که میلیونها نفر را جذب کرد که این کار با رفتار، گقتار  و شخصیت اسلامی و دینی محق شد و امروز هم مقام معظم رهبری با همین جاذبۀ الهی توانسته‎اند با هدایت انقلاب اسلامی مسیر امام را ادامه دهند.
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‎آموزان اظهار داشت: با نگاه متفکرانه و با طراوت می‎توان شرایط تربیتی کشور را بهبود بخشید و با سرمایه‌های ارزشمندی که در اتحادیه انجمن‌های اسلامی داریم می‎توانیم در تعلیم و تربیت کشور منظأ خدمات مؤثری شویم.
وی تأکید کرد: اگر جوانان را توسط جوانان متعهد هدایت و راهنمایی کنیم می‎توان مسیر درست را با مقبولیت بیشتری ترویج کرد.

همچنین ببینید

وعده‌ی ملاقات (شهید ابوالفضل امین راد)

ساعت یازده شب بود كه (شهید ابوالفضل امین راد) وضو گرفت. خواهرم نگاه معنی داری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
21 + 22 =