جمعه , ۹ اسفند ۱۳۹۸
خانه / اخبار / نشست توجیهی اعزام تبلیغ دانش آموزی دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد؛

نشست توجیهی اعزام تبلیغ دانش آموزی دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد؛

نشست توجیهی اعزام تبلیغ دانش آموزی دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد؛


نشست توجیهی اعزام تبلیغی در ایام مبارک دهه فجر امروز چهارشنبه ۷ بهمن ماه ۹۴ در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان برگزار شد. 

این برنامه که با حضور جمعی از مبلغان و به دعوت و هماهنگی معاونت تبلیغ مرکز آینده سازان برنامه ریزی و برگزار شد، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته و بسته محتوایی ارائه شده و نکات مهم و دقت های لازم در این اعزام تبلیغی مورد توجه قرار گرفت. 

 

در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین علی آبادی معاونت تولید، تامین و ارزیابی مرکز به تشریح و معرفی بسته محتوایی تدارک دیده شده برای برنامه اعزامی پرداخته و با اشاره به جزوه، طرح درس آماده شده، کتاب پرسش و پاسخ های مرتبط با انقلاب و مجموعه شاخص، محصولات تهیه شده در این بسته را جهت برآورده کردن بخشی از نیازهای محتوایی طلاب کافی ارزیابی کرده و به ایجاد کانالی در یکی از شبکه های اجتماعی جهت ارتباط و پاسخگویی به سوالات مبلغان تاکید کرد.

در ادامه جلسه آقای مهربان مدیر اجرایی مرکز به تبیین نحوه اعزام، رفت و آمد مبلغان به شهرستان ها و نکات و مشکلات احتمالی پرداخته و خاطر نشان کرد: با تلاش های فراوان و مستمر پرسنل آینده سازان و با یاری پروردگار متعال ان¬شاءالله شاهد حداقل مشکلات و ناهماهنگی ها خواهیم بود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین جلالی مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی حاضران در جلسه به اهمیت تبلیغ در محیط دانش آموزی و بالأخص امر تبلیغ در دهه پیروزی انقلاب اسلامی، اشاره و اهداف و مسیر پیش رو در این مسیر را بسیار مهم و دقیق دانست. 

وی در ادامه با ذکر برخی مثال ها از سوالات دانش آموزی در حوزه انقلاب اسلامی و شبهات مطرح در این زمینه، مطالعه و آمادگی جهت تبلیغ در دهه فجر را مهم ارزیابی کرد و تلاش دشمن در شبهه افکنی و تحریف تاریخ را شایسته توجه هر چه بیشتر دانست.

مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان ضمن تاکید بر ضرورت عدم ورود مبلغان به جریانات و جناح بندی های سیاسی، بصیرت افزایی در خصوص جایگاه و دستاوردهای نظام را در تبلیغ دانش آموزی خواستار شد.

گفتنی است در پایان این جلسه، بسته¬ محتوایی ویژه¬ای حاوی برگه سوالات و نظرسنجی دانش آموزی، طرح بحث انقلاب اسلامی، یک جلد کتاب پرسمان دانشجویی پیرامون انقلاب اسلامی، نرم افزار شاخص، به همراه حکم تبلیغ دانش آموزی تحویل مبلغان مرکز آینده سازان گردید.

همچنین ببینید

کتاب “پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی” منتشر شد

کتاب پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی و مسائل پیرامون به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

71 + = 75