چهارشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۸
خانه / اخبار / اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان طلبه سرباز امریه جذب می کند

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان طلبه سرباز امریه جذب می کند

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان طلبه سرباز امریه جذب می کند

 

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، با توجه به رویکرد فرهنگی و تلاش برای استفاده از ظرفیت های تبلیغی و فرهنگی برادران طلبه، با هماهنگی های صورت گرفته، مجوز استفاده از تعدادی از برادران طلبه در قالب امریه خدمت سربازی را کسب کرده است.

 

بدین وسیله به اطلاع تمامی مبلغین محترم مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان می¬رساند با توجه به اختصاص سهمیه خدمت وظیفه، ویژه “روحانیون” در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، از داوطلبین واجد شرایط جهت استفاده از فرصت پیش آمده دعوت به عمل می¬آید تا پس از مطالعه دقیق نکات لازم با مراجعه به دفاتر اتحادیه در استان ها اقدام به نام نویسی نمایند.

این طرح به جز استان های قـم، مشهد و اصفهان در سطح تمامی ۲۹ استان کشور برقرار است. همچنین دارا بودن مدرک اتمام سطح یک حوزه(کتبی و شفاهی پایه ششم) و استقرار در استان مربوطه برای اعزام الزامی می¬باشد و گزینش و مصاحبه طلاب می¬بایست توسط اتحادیه استان و در صورت لزوم توسط دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه صورت می پذیرد.

طلاب داوطلب مشمول که دارای یکی از شرایط خانواده معزز ایثارگران، حافظان قرآن و قاریان برتر استانی و کشوری، متاهلین، معاف از رزم، افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی، خدمت در مناطق محروم، نخبگان و استعدادهای برتر، ایتام، کادر و مربیان و فارغ التحصیلان دفاتر اتحادیه در استان ها؛ هستند میتوانند با ارائه مدارک مثبته در اولویت های جذب قرار گیرند.

گفتنی است با توجه به اعزام طلاب از سوی معاونت امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه به خدمت، نیازی به ارسال دفترچه و اخذ برگه سبز از دفاتر پلیس+۱۰ نمی¬باشد.

علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند در ساعات اداری با شماره ۰۲۵۳۷۸۳۱۲۱۲ داخلی ۱۱۸ تماس گیرند.

همچنین برای اطلاع از آدرس و شماره تماس دفاتر استانی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان می توانید اینجا را کلیک نمایید.

همچنین ببینید

آزموده‌­ها (نگاهی به ویژگی­‌های یک مربی تربیتی)

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، معاونت پژوهش مرکز، روز دوشنبه؛ ۲۷/۸/۹۸ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 51 = 57