خانه / اخبار / جلسه نقد و بررسی نشریه راهنما برگزار شد

جلسه نقد و بررسی نشریه راهنما برگزار شد

با حضور جمعی از اساتید و نویسندگان، جلسه نقد و بررسی شماره‌های سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم نشریه راهنما با هدف ارتقاء شکلی و محتوایی نشریه برگزار شد.

در ابتدای جلسه، مهدی رزاقی دبیر تحریریه نشریه ضمن تقدیر و تشکر از مدعوین حاضر در جلسه، گزارشی درباره همکاران، نویسندگان و سیر شکلی – محتوایی نشریه ارائه داد.

در ادامه حسین فروغی نویسنده نشریه، با اشاره به مهم بودن بازخوردگیری از خوانندگان نشریه گفت: اگر بخواهیم نشریه، برند تربیتی شود و از هر جهت آن را ارتقاء داد، باید سراغ بزرگان و قطب‌های تربیتی رفت، از سخن و تجربیات آنها استفاده نمود و از آنان کمک گرفت.

پس از صحبت‌های فروغی، حسن طاهری مدرس و نویسنده، ضمن تشکر از دست‌اندرکاران نشریه راهنما، گفت: بنده به عنوان یک همکار می‌خواهم نکاتی را عرض کنم. معلوم است که فکر و ایده خوبی پشتوانه این نشریه است. وی ادامه داد دو رنگ بودن نشریه از مزایان آن است، زیرا هر چند طراحی آن سخت‌تر است و نیازمند طراحی حرفه‌ای می‌باشد، مخاطب بهتر می‌تواند با آن ارتباط برقرار نماید.

طاهری در ادامه اشاره کرد که بهترین رنگ زمینه برای خوانش بهتر متن، نخودی و کرمی است و بهتر است از زمینه سفید استفاده نشود، زیرا خسته کننده است.

شایان ذکر است در پایان جلسه جناب حجت‌الاسلام و المسلمین جلالی رییس مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان پس از تشکر و قدردانی از حضور همکاران و نویسندگان و نقدهای سازنده آنها گفت: استفاده از قلم نویسنده‌های مطرح و کشوری به پویایی و تحرک نشریه کمک زیادی می‌کند و باید به سمت تنوع قالب نوشتاری رفت.

همچنین ببینید

آشنایی با کتابی حاوی دستورات زیارت اربعین «کتاب ادب حضور»

به کسانی که برای بار اول مشرف به زیارت عتبات می‌شوند، توصیه می‌شود که از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

35 + = 38