چهارشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۸
خانه / اخبار / جلسه نقد و بررسی نشریه راهنما برگزار شد

جلسه نقد و بررسی نشریه راهنما برگزار شد

با حضور جمعی از اساتید و نویسندگان، جلسه نقد و بررسی شماره‌های سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم نشریه راهنما با هدف ارتقاء شکلی و محتوایی نشریه برگزار شد.

در ابتدای جلسه، مهدی رزاقی دبیر تحریریه نشریه ضمن تقدیر و تشکر از مدعوین حاضر در جلسه، گزارشی درباره همکاران، نویسندگان و سیر شکلی – محتوایی نشریه ارائه داد.

در ادامه حسین فروغی نویسنده نشریه، با اشاره به مهم بودن بازخوردگیری از خوانندگان نشریه گفت: اگر بخواهیم نشریه، برند تربیتی شود و از هر جهت آن را ارتقاء داد، باید سراغ بزرگان و قطب‌های تربیتی رفت، از سخن و تجربیات آنها استفاده نمود و از آنان کمک گرفت.

پس از صحبت‌های فروغی، حسن طاهری مدرس و نویسنده، ضمن تشکر از دست‌اندرکاران نشریه راهنما، گفت: بنده به عنوان یک همکار می‌خواهم نکاتی را عرض کنم. معلوم است که فکر و ایده خوبی پشتوانه این نشریه است. وی ادامه داد دو رنگ بودن نشریه از مزایان آن است، زیرا هر چند طراحی آن سخت‌تر است و نیازمند طراحی حرفه‌ای می‌باشد، مخاطب بهتر می‌تواند با آن ارتباط برقرار نماید.

طاهری در ادامه اشاره کرد که بهترین رنگ زمینه برای خوانش بهتر متن، نخودی و کرمی است و بهتر است از زمینه سفید استفاده نشود، زیرا خسته کننده است.

شایان ذکر است در پایان جلسه جناب حجت‌الاسلام و المسلمین جلالی رییس مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان پس از تشکر و قدردانی از حضور همکاران و نویسندگان و نقدهای سازنده آنها گفت: استفاده از قلم نویسنده‌های مطرح و کشوری به پویایی و تحرک نشریه کمک زیادی می‌کند و باید به سمت تنوع قالب نوشتاری رفت.

همچنین ببینید

آزموده‌­ها (نگاهی به ویژگی­‌های یک مربی تربیتی)

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، معاونت پژوهش مرکز، روز دوشنبه؛ ۲۷/۸/۹۸ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 2 =