جمعه , ۹ اسفند ۱۳۹۸
خانه / اخبار / اولین نشست مشترک مرکز آینده سازان و دفتر مرکزی اتحادیه در سال جدید برگزار شد؛

اولین نشست مشترک مرکز آینده سازان و دفتر مرکزی اتحادیه در سال جدید برگزار شد؛

اولین نشست مشترک مرکز آینده سازان و دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در سال جدید برگزار شد؛

 

در آغازین روزهای سال ۱۳۹۵ با حضور در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، معاونان و کارشناسان برنامه سازی و توسعه شبکه برادران و خواهران در دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، برنامه های تشکل در سال جدید را به بحث و بررسی گذاشتند و نسبت به اجرای آن ها در سطح لازم با کیفیت مطلوب و در زمان بندی های مناسب رایزنی کردند.

 

صبح روز گذشته یکشنبه ۹۵/۰۱/۱۵ با حضور اعضای محترم معاونت برادران دفتر مرکزی، جناب آقایان زین العابدین، حجازی، انصاری و کارشناسان محترم معاونت خواهران، سرکارخانم ها فروزنده و … در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان جلساتی با حضور معاونان و کارشناسان مرکز برگزار گردید. در این برنامه یک روزه، میهمانان مرکز با مسئولان معاونت تولید، تامین و ارزیابی محصولات فرهنگی، پیشخوان کتاباران، معاونت سرمایه انسانی و تبلیغ، سامانه همراز و دفتر پژوهش ها نشست هایی جداگانه جهت هماهنگی های بیشتر در برنامه های سال جدید (۱۳۹۵) صورت پذیرفت.

در این جلسات که در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد، دو طرف به بحث و گفت وگو و تبادل نظر پیرامون ظرفیت ها و توان مندی های تشکل در برنامه ریزی و اجرای برنامه های لازم جهت بهره مندی شبکه مربیان و اعضای دانش آموز تشکل در سراسر کشور پرداختند.

در پایان طی جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین جلالی مدیر مرکز به همراه معاونین و جناب آقای لطفعلی زاده دستیار محترم دبیرکل اتحادیه به همراه اعضای معاونت های دفتر مرکزی، مباحث مطرح شده جمع بندی و جهت عملیاتی سازی آن ها برنامه ریزی صورت گرفت و با توافق طرفین بازه زمانی اجرایی سازی نیز مشخص گردید.

همچنین ببینید

کتاب “پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی” منتشر شد

کتاب پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی و مسائل پیرامون به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 1 =