خانه / اخبار / اولین نشست مشترک مرکز آینده سازان و دفتر مرکزی اتحادیه در سال جدید برگزار شد؛

اولین نشست مشترک مرکز آینده سازان و دفتر مرکزی اتحادیه در سال جدید برگزار شد؛

اولین نشست مشترک مرکز آینده سازان و دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در سال جدید برگزار شد؛

 

در آغازین روزهای سال ۱۳۹۵ با حضور در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، معاونان و کارشناسان برنامه سازی و توسعه شبکه برادران و خواهران در دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، برنامه های تشکل در سال جدید را به بحث و بررسی گذاشتند و نسبت به اجرای آن ها در سطح لازم با کیفیت مطلوب و در زمان بندی های مناسب رایزنی کردند.

 

صبح روز گذشته یکشنبه ۹۵/۰۱/۱۵ با حضور اعضای محترم معاونت برادران دفتر مرکزی، جناب آقایان زین العابدین، حجازی، انصاری و کارشناسان محترم معاونت خواهران، سرکارخانم ها فروزنده و … در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان جلساتی با حضور معاونان و کارشناسان مرکز برگزار گردید. در این برنامه یک روزه، میهمانان مرکز با مسئولان معاونت تولید، تامین و ارزیابی محصولات فرهنگی، پیشخوان کتاباران، معاونت سرمایه انسانی و تبلیغ، سامانه همراز و دفتر پژوهش ها نشست هایی جداگانه جهت هماهنگی های بیشتر در برنامه های سال جدید (۱۳۹۵) صورت پذیرفت.

در این جلسات که در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد، دو طرف به بحث و گفت وگو و تبادل نظر پیرامون ظرفیت ها و توان مندی های تشکل در برنامه ریزی و اجرای برنامه های لازم جهت بهره مندی شبکه مربیان و اعضای دانش آموز تشکل در سراسر کشور پرداختند.

در پایان طی جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین جلالی مدیر مرکز به همراه معاونین و جناب آقای لطفعلی زاده دستیار محترم دبیرکل اتحادیه به همراه اعضای معاونت های دفتر مرکزی، مباحث مطرح شده جمع بندی و جهت عملیاتی سازی آن ها برنامه ریزی صورت گرفت و با توافق طرفین بازه زمانی اجرایی سازی نیز مشخص گردید.

همچنین ببینید

پایان دوره آموزشی مقدماتی هادیان معرفت خواهر استان مازندران

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان دوره آموزش مقدماتی هادیان معرفت خواهر استان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 5 = 7