شنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۸
خانه / محتوای فرقه بهائیت / گزارش خیلی محـــرمانه

گزارش خیلی محـــرمانه

گزارش خیلی محـــرمانه

 

جلسه ای با شرکت ۹ نفر از بهائیان ناحیه ۱۵ شیراز در منزل آقای فرهنگ آزادگان و زیر نظر آقای لقمانی تشکیل گردید . بعد از قرائت نامه ،آقای ولی الله لقمانی در مورد ادیان جهان و آمار آنها و شهدای بهائیت سخن گفت . وی اضافه کرد آقایان بهائیان بهتر است بیشتر مطالعه نمایند و از روی حقیقت قضاوت کنند تا بفهمند معنی بهائیت که امروز آزادی بیشتری دارند یعنی چه ؟ در زمان قدیم احباء نمی توانستند بگویند ما بهائی هستیم و نمی توانستند تبلیغ کنند اگر هم مبارزه ای می نمودند فورا آنها را می کشتند و لیکن اکنون آن تعصب ها کنار گذاشته شده است . اکنون از آمریکا و لندن صریحا دستور داریم در این مملکت مد لباس و یا ساختمانها و بی حجابی را رونق دهیم که مسلمان نقاب از صورت خود بزداید بطوری که من مطالبی در منزل آقای معتمد قرائت کردم و تمام دختران و پسران بهائی خوشحال شدند. 

در ایران و کشورهای مسلمان دیگر هر چه بتوانید با پیروی از مد و تبلیغات ملت اسلام را رنج دهید تا آنها نگویند امام حسین فاتح دنیا بوده و علی غالب دنیا البته بهائیان هم تصدیق دارند ولی نه برای قرن أتم ، أتمی که به دست بهائیان درست می شود .اسلحه و مهمات بدست نوجوانان ما در اسرائیل ساخته می شود. این مسلمانان آخر بدست بهائیان از بین می روند و دنیای حضرت بهاء الله رونق می گیرد . 

این گزارش به تایید سه منبع مافوق در ساواک نیز رسیده است.

نکات کلیدی در گزارش فوق :

۱- سال ۱۳۵۰ که اوج تلاطم و درگیری های انقلابی بوده است بهائیان ایران را حیاط خلوت خود می دانند و آن زمان را  دوران طلایی تبلیغ  و فعالیت های ضد فرهنگی خود می دانند .

۲- حداقل در دهه اخیر حکومت پهلوی ، هیچ تعصب حکومتی و دولتی از ناحیه دربار پهلوی متوجه بهائیان نبوده است . 

۳- دستور پذیری بهائیان از آمریکا و انگلیس مسبوق به سابقه بوده است و مربوط به دوران پس از انقلاب اسلامی ایران نیست . 

۴- بهائیان از قدیم  مروج مد گرایی غربی و عامل نابهنجاری های فرهنگی در ایران بوده اند .

۵- رنج مسلمانان در دستور کار بهائیان قرار دارد . 

۶- ارتباط تنگاتنگ بهائیت و اسرائیل .

۷- رونمایی از چهره حقیقی و خشونت طلب بهائیان .

۸- پیوند عملکرد اعتقادی بهائیت با عقاید تکفیری و داعش .

همچنین ببینید

شيوه برخورد با مخالفان

شيوه برخورد با مخالفان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 1 =