سه شنبه , ۶ اسفند ۱۳۹۸
خانه / اخبار / فائزه هاشمی‌ شعار استیفای حقوق شهروندی سر می‌دهد

فائزه هاشمی‌ شعار استیفای حقوق شهروندی سر می‌دهد

فائزه هاشمی‌ شعار استیفای حقوق شهروندی سر می‌دهد

استاد برجسته حوزه علمیه گفت:‌ دیدار فائزه هاشمی‌ با عضو ارشد فرقه بهائیت از روی ناآگاهی نیست و وی در خصوص این دیدار، شعار استیفای حقوق شهروندی سر می‌دهد.

 


حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حمید آقایی با اشاره به دیدار یکی از فرزندان چهره‌های سیاسی کشور با اعضای فرقه ضاله بهائیت اظهار کرد: ما از طرفداران قانون اساسی هستیم و قانون اساسی نیز اقلیت‌های مذهبی را مشخص کرده و به رسمیت شناخته است.

وی گفت: فردی که شعار حقوق شهروندی می‌دهد، با یک کارگر معمولی که در حق او جفا شده، دیدار نکرده است؛ بلکه با فردی دیدار داشته که سابقه جاسوسی علیه نظام را در کارنامه خود دارد.

استاد برجسته حوزه علمیه با اشاره به اینکه بهائیت ساخته و پرداخته انگلیس است، گفت: سازمان مرکزی این فرقه ضاله نیز در دومین شهر مهم اسرائیل یعنی حیفا قرار دارد و عضو ارشد این فرقه ضاله که جزء شورای ۶ نفره بهائیت ایران است و به تازگی نیز از زندان آزاد شده، در سابقه خود جاسوسی علیه نظام را دارد.

آقایی گفت: فردی که عضو شورای بهائیت است، قطعاً یکی از مأموریت‌های او براندازی است یا مأموریتی همچون فتنه ۸۸ را بر عهده دارد.

وی افزود: دیدار یکی از فرزندان چهره‌ سیاسی کشور با این عضو بهائیت با توجه به کارنامه وی قطعاً بر اساس ناآگاهی نیست و بر قاعده آگاهی کامل این دیدار صورت گرفته است.

این پژوهشگر و نویسنده اضافه کرد: فرزند این چهره سیاسی باید در خصوص این دیدار موضع بگیرد؛ اما نه‌تنها این اقدام را انجام نداده است بلکه شعار استیفای حقوق شهروندی سر می‌دهد.

آقایی تصریح کرد: توقع مردم از بزرگان نظام همچون آقای هاشمی‌رفسنجانی‌ که نگران دستاوردهای نظام هستند، این است که برای مردم روشنگری کنند و به سؤالاتی که در ذهن مردم است، پاسخ دهند که آیا کسی که علیه نظام توطئه داشته و محکوم بوده است، دیدار و دوستی با او جای نگرانی و شرمندگی ندارد.

استاد برجسته حوزه علمیه بیان کرد: برای اینکه به سؤالات در ذهن مردم پاسخ داده شود، نیاز به پاسخی توجیه‌کننده نیست بلکه باید پاسخی قانع‌کننده داده شود.

منبع: فارس

همچنین ببینید

کتاب “پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی” منتشر شد

کتاب پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی و مسائل پیرامون به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 3 =