خانه / مدیریت / بازدید نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه از مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان

بازدید نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه از مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان

در روزهای پایانی سال ۱۳۹۵، مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان و جمعی از همکاران این مرکز با حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان دیدار کردند.

در این دیدار که روز دوشنبه ۲۳ اسفند ماه در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان در قم برگزار شد، حجت الاسلام جلالی گزارشی از فعالیت های انجام شده در یک سال ۱۳۹۵ مرکز را خدمت  نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ارائه نمودند.

 حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده معزز مقام معظم رهبری به بیان نکات کلیدی که می بایست در برنامه های سال ۹۶ مد نظر قرار گیرد اشاره و از زحمات دوستان در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قدردانی کردند.

لزوم برنامه ریزی های جدی برای پشتیبانی محتوایی از شبکه و مخاطبان آن، سرمایه گذاری در حوزه آموزش و تربیت نیرو و نیز فعالیت های تبلیغی از جمله تاکیدات نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه برای برنامه ریزی در سال آینده بود.

همچنین در ادامه جلسات کارشناسی الگوی تعالی دختران و منظومه فکری تربیتی با حضور نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در جمع پژوهشگران مرکز حاضر شدند.

در این جلسه حجت الاسلام ابوالقاسمی  از اقدامات انجام شده در خصوص دو پروژه الگوی تعالی دختران و منظومه فکری تربیتی گزارشی را خدمت نماینده محترم مقام معظم رهبری ارائه و برای ادامه فعالیت ها رهنمودهایی دریافت کردند.

همچنین ببینید

برگزاری جلسه هفتگی نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی با مدیر مرکز آینده سازان

جلسه هفتگی ارائه گزارش فعالیت های مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان با نماینده مقام معظم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
6 + 8 =