خانه / اخبار / همایش پانزدهمین اعزام تبلیغ دانش آموزی برگزار می شود

همایش پانزدهمین اعزام تبلیغ دانش آموزی برگزار می شود

مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان همچون سال های گذشته و با توجه به نزدیک شدن ایام محرم، همایش پانزدهمین  اعزام تبلیغ دانش آموزی را با حضور برادران و خواهران مبلغ برگزار می کند.

این همایش با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین آقایی، قائم مقام نماینده محترم مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان پیرامون نقش و جایگاه تبلیغ دانش آموزی در فرایند تربیتی اتحادیه  و با حضورحجت الاسلام نوری رئیس دفتر  نمایندگی رهبری در اتحادیه، آقای علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و شماری از مسئولان و پیشکسوتان تبلیغ برگزار می‌گردد.

در این همایش همچنین حجت الاسلام والمسلمین کمال مدیر کل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی قم با حضور در جمع مبلغان مرکز آینده سازان، برنامه های دفتر تبلیغات در حوزه دانش آموزی و جایگاه این مخاطبان در برنامه ریزی های تبلیغی را تشریح خواهند نمود.

این همایش دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (روبروی بوستان کتاب ،طبقه چهار) برگزار می شود. در این همایش بسته تبلیغی محرم نیز به مبلغان دانش‌آموزی ارائه می‌گردد.

همچنین ببینید

حضور مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان در سیزدهمین کنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، درآستانه چهلمین سالگرد تاسیس اتحادیه انجمن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 1 =