خانه / اخبار / همایش پانزدهمین اعزام تبلیغ دانش آموزی برگزار می شود

همایش پانزدهمین اعزام تبلیغ دانش آموزی برگزار می شود

مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان همچون سال های گذشته و با توجه به نزدیک شدن ایام محرم، همایش پانزدهمین  اعزام تبلیغ دانش آموزی را با حضور برادران و خواهران مبلغ برگزار می کند.

این همایش با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین آقایی، قائم مقام نماینده محترم مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان پیرامون نقش و جایگاه تبلیغ دانش آموزی در فرایند تربیتی اتحادیه  و با حضورحجت الاسلام نوری رئیس دفتر  نمایندگی رهبری در اتحادیه، آقای علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و شماری از مسئولان و پیشکسوتان تبلیغ برگزار می‌گردد.

در این همایش همچنین حجت الاسلام والمسلمین کمال مدیر کل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی قم با حضور در جمع مبلغان مرکز آینده سازان، برنامه های دفتر تبلیغات در حوزه دانش آموزی و جایگاه این مخاطبان در برنامه ریزی های تبلیغی را تشریح خواهند نمود.

این همایش دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (روبروی بوستان کتاب ،طبقه چهار) برگزار می شود. در این همایش بسته تبلیغی محرم نیز به مبلغان دانش‌آموزی ارائه می‌گردد.

همچنین ببینید

مجموعه جزوات منظومه فکری تربیتی نوجوان و جوان منتشر شد

  مجموعه جزوات منظومه فکری تربیتی نوجوان و جوان به همت دفتر پژوهش های مرکز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
20 + 4 =