سه شنبه , ۸ بهمن ۱۳۹۸
خانه / اخبار / پانزدهمین همایش توجیهی اعزام مبلغان محرم۱۴۳۹ه.ق با عنوان منادیان حسینی برگزار گردید

پانزدهمین همایش توجیهی اعزام مبلغان محرم۱۴۳۹ه.ق با عنوان منادیان حسینی برگزار گردید

پانزدهمین همایش توجیهی اعزام مبلغان مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان با عنوان “منادیان حسینی” عصر روز دوشنبه بیستم شهریور در سالن همایش های پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه قم  برگزار گردید.
در این همایش قائم مقام نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی و دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ، جمعی از پژوهشگران و مدیران فرهنگی تشکل به همراه برادران و خواهران آماده اعزام حضور داشتند
در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین حمید جلالی مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان ضمن عرض خوش آمدگویی و تشکر از حاضرین در همایش منادیان حسینی، به ارائه گزارشی از فعالیت های تبلیغی یک سال اخیر و تبیین تحلیل های آماری از پرسشنامه های دانش آموزی در سال ۹۵ پرداخت.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در همایش توجیهی اعزام مبلغان مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت : با تقارن محرم و مهرماه, دانش آموزان عزیز ما سال تحصیلی خود را با پیام هایی از جنس فرهنگ عاشورا و ایثار و حماسه آغاز می کنند. این فرصت ممتاز بستر یک شروع متفاوت برای انجمن های اسلامی است.
وی گفت: پرداختن به مسئله تبلیغ علوم دینی در جمع نوجوانان میتواند کمک بزرگی در راستای ساختن آینده و آینده سازان روشن فکر برای انقلاب اسلامی باشد.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: از مبلغین عزیز انتظار می رود فرصت تبلیغی محرم را برای تقویت و شکل دهی به انجمن اسلامی مدرسه غنیمت بشمارند و به بچه های انجمن اسلامی مدرسه این فرصت را بدهند که برای محافل عزاداری و هیئت های دانش آموزی برنامه ریزی کنند. در واقع مبلغین ظرفیت خود را در اختیار انجمن اسلامی قرار دهند تا فعالیت های خودجوش دانش آموزی در مدرسه تقویت شود.
حجت الاسلام المسلمین آقایی نیز در این همایش با بیان اهمیت تبلیغ دانش آموزی و ضرورت ورود جدی در این فضا از دست اندرکاران این حرکت مهم قدردانی کردند و در ادامه بیانات خود را با تحلیلی از وضعیت سیاسی کشور و جامعه اسلامی در جهان ارائه کردند.
لازم به ذکر است در انتهای این همایش گزارش مختصری از برنامه های مرکز فرهنگی آینده سازان و انتظارات تبلیغی از مبلغین مرکز توسط حجت الاسلام رفیعی معاون سرمایه انسانی و تبلیغ ارائه گردید

 

گزارش تصویری پانزدهمین همایش منادیان حسینی

همچنین ببینید

مادر من فاطمه بود

مادر من فاطمه بود معصومیت مادرم عصمت خداوند بود، حتی زمین هم رخصت می گرفت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 5 = 13