خانه / اخبار / جلسه هماهنگی مدیر مرکز آینده‌سازان با مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه استان مرکزی

جلسه هماهنگی مدیر مرکز آینده‌سازان با مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی جلسه هماهنگی طرح آموزشی مبلغان استان مرکزی با حضور مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی موسسه آینده‌سازان و رئیس مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه استان مرکزی برگزار شد.
این جلسه با حضور آیت الله سپاسی آشتیانی مدیر مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان ، حجت الاسلام جلالی رئیس مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان و حجه الاسلام شفیعی معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه استان با موضوع هماهنگی های لازم برای اجرای طرح آموزش مبلغان بومی اتحادیه دانش آموزان استان مرکزی برگزار شد در ابتدای این نشست، آیت الله سپاسی، بحث آموزش و پرورش و پرداخت به آن را جدی و پر اهمیت برشمرد و مهمترین دوره شکل گیری یک فرد را دوران نوجوانی و دانش آموزی برشمرد.ایشان ضمن تاثیرگذار دانستن طرح مبلغان دانش آموزی، نسبت به اجرای آن اظهار امیدواری نمودند.
در ادامه این گفتگو حجت الاسلام والمسلمین جلالی، مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان را به عنوان مغزافزار مجموعه اتحادیه معرفی نمود و اذعان کرد: این طرح ظرفیت بالا و برکات زیادی برای فضای تربیتی استان مرکزی خواهد داشت.
حجت الاسلام شفیعی نیز مجموعه اتحادیه را یکی از نهادهای موثر در حوزه های تربیتی نوجوان دانست و بیان داشت: بحمدالله این مجموعه با ابتکار، شور و نشاط کار خود را به پیش میبرد. وی در ادامه بر عدم موازی کاری نسبت به اجرای طرح آموزش مبلغان و ثمرات آن تاکید داشت.
در ادامه ، حجت الاسلام جلالی در حوزه علمیه خوهران حضور یافت و با رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران پیرامون طرح آموزش مبلغان به گفتگو نشست.
موضوع این جلسه که با حضور حجت الاسلام نبافی، رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان و حجت الاسلام جلالی  برگزار گردید، نحوه حضور خواهر طلبه دراین طرح آموزشی بود.
در حاشیه این نشست، حجت الاسلام نبافی، وقت گذاری در عرصه نوجوان و فعالیت های تربیتی را مهم و موثر دانست.
حجت الاسلام جلالی نیز طرح آموزشی مبلغان را پر ظرفیت و اثرگذار در عرصه های فرهنگی تربیتی برای دانش آموزان دانست و حضور خواهران دراین طرح را به تناسب حضور مبلغان در مدارس دخترانه ، ضروری دانست.

همچنین ببینید

کتاب “پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی” منتشر شد

کتاب پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی و مسائل پیرامون به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
2 + 18 =


+ 2 = 9