خانه / اسلایدر اصلی / دوره آموزش مبلغان دانش آموزی برگزار می شود

دوره متمرکز آموزش مبلغان دانش آموزی ویژه طلاب مستقر در استان ها به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان برگزار می شود.

این دوره آموزشی که با هدف مهارت افزایی طلاب علاقمند فعالیت در حوزه تبلیغ دانش آموزی برگزار می شود، با استفاده از تدریس اساتید کشوری و مجرب تبلیغ دانش آموزی موضوعاتی مانند شیوه های مدیریت کلاس، آشنایی با اصول پاسخگویی به سوالات دانش آموزی، آشنایی با اصول و شیوه های راهنمایی و مشاوره، مخاطب شناسی نوجوان و … مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

اجرای شیوه کارگاهی و تبدیل دانسته های به فعالیت و تجربه از جمله ویژگی های این دوره آموزشی است.

دوره آموزشی متمرکز تبلیغ دانش آموزی به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازن وابسته به دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برنامه ریزی شده و در تاریخ ۸ – ۱۲ مردادماه در جوار حرم کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه علیها السلام در شهر مقدس قم برگزار می گردد.

حضور و سخنرانی نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری و شماری از علما و شخصیت های حوزوی، مسئولان وزارت آموزش و پرورش و صاحب نظران و فعالان حوزه تربیت و تبلیغ دانش آموزی از برنامه های جانبی این دوره آموزشی است.

شرکت در این دوره آموزشی ویژه طلاب مستقر در استان ها (به جز قم) می باشد و علاقمندان برای شرکت در این دوره می توانند با دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان محل حضور خود تماس گرفته و یا به سایت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان به نشانی www.afaagh.com  مراجعه نمایند.

گفتنی است مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان از مراکز پیشگام در تبلیغ دانش آموزی بوده و بیش از ۱۵ سال از فعالیت تخصصی این مرکز در حوزه فعالیت های تبلیغی و تربیتی نوجوانان می گذرد.

همچنین ببینید

الیتام درد روانی و روان پریشی در دین

در شرایط بحرانی شاید بیشترین چیزی که درگیر این اتفاق هست روان و ذهن انسان …

یک دیدگاه

  1. سلام علیکم
    ببخشید این حقیر بسیار مشتاقم تا در این دوره شرکت نمایم ولی به خاطر نداشتن شرط سنی حذف شده ام
    و از شما عزیزان خواستارم که بذل محبت نموده و مرا نیز شرکت دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 8 =