خانه / اخبار / دوره گزینشی-آموزشی هادیان ویژه شبکه پشتیبان خواهران برگزار شد

دوره گزینشی-آموزشی هادیان ویژه شبکه پشتیبان خواهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، دوره گزینشی-آموزشی “هادیان” ویژه شبکه پشتیبان خواهران اتحادیه در دو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم،در دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.
این دوره گزینشی-آموزشی ویژه شبکه پشتیبان خواهران  اتحادیه در دو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم، روز پنجشنبه بیست و دوم شهریور در دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.
در این دوره‌ها، کارشناسان معرفتی از سوی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان، میزان تسلط محتوایی و توان کار تربیتی را در متقاضیان ارزیابی کردند و بر اساس جدول شاخصه‌های هویتی مربیان، گزینش لازم را انجام دادند. همچنین کارشناسان تشکیلاتی در این جلسات گفتگو حضور دارند و صلاحیت‌های عمومی، توان کار تشکیلاتی، مهارت ارتباط و تعامل با دانش‌آموزان، اطلاعاتی فرهنگی، اجتماعی و سیاسی متقاضیان و آشنایی آنها با فعالیت‌ها و برنامه‌های اتحادیه را مورد ارزیابی قرار دادند.
این دوره گزینشی-آموزشی در روز  شنبه هفدهم شهریور  با حضور استان های قم،هرمزگان، شهرتهران،یزد،سمنان،قزوین، چهارمحال وبختیاری و با  ۲۵ نفر از متقاضیان برگزار شد.

همچنین ببینید

حضور مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان در سیزدهمین کنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، درآستانه چهلمین سالگرد تاسیس اتحادیه انجمن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 2 =