خانه / اخبار / دوره گزینشی-آموزشی هادیان ویژه شبکه پشتیبان خواهران برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، دوره گزینشی-آموزشی “هادیان” ویژه شبکه پشتیبان خواهران اتحادیه در دو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم،در دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.
این دوره گزینشی-آموزشی ویژه شبکه پشتیبان خواهران  اتحادیه در دو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم، روز پنجشنبه بیست و دوم شهریور در دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.
در این دوره‌ها، کارشناسان معرفتی از سوی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان، میزان تسلط محتوایی و توان کار تربیتی را در متقاضیان ارزیابی کردند و بر اساس جدول شاخصه‌های هویتی مربیان، گزینش لازم را انجام دادند. همچنین کارشناسان تشکیلاتی در این جلسات گفتگو حضور دارند و صلاحیت‌های عمومی، توان کار تشکیلاتی، مهارت ارتباط و تعامل با دانش‌آموزان، اطلاعاتی فرهنگی، اجتماعی و سیاسی متقاضیان و آشنایی آنها با فعالیت‌ها و برنامه‌های اتحادیه را مورد ارزیابی قرار دادند.
این دوره گزینشی-آموزشی در روز  شنبه هفدهم شهریور  با حضور استان های قم،هرمزگان، شهرتهران،یزد،سمنان،قزوین، چهارمحال وبختیاری و با  ۲۵ نفر از متقاضیان برگزار شد.

همچنین ببینید

کتاب “پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی” منتشر شد

کتاب پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی و مسائل پیرامون به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 2 =