خانه / اخبار / سامانه همراز، محیطی امن ویژه پرسش های دانش آموزی

مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم با ارائه جزئیات سامانه همراز گفت: سامانه همراز، محیطی امن ویژه پرسش های دانش آموزی است که نوجوانان درهر نقطه کشور می توانند با یک تلقن، سوالات و مشکلات خود را با کارشناسان متخصص در میان بگذارند و پاسخ خود را دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی-تبلیغی آینده سازان،حجت الاسلام جلالی مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم در خصوص جزئیات سامانه همرازگفت: همراز، تنها سامانه اختصاصی است که ویژه دانش آموزان به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان طراحی شده و پاسخگوی سوالات نوجوانان سراسر کشور خواهد بود.

وی گفت:این سامانه برای همه دانش آموزان قابل استفاده می باشد و حتی افرادی که در مناطق محروم هستند و دسترسی به اینترنت و فضای مجازی ندارند با یک تلقن می توانند سوالات خود را با کارشناسان متخصص در میان بگذارند و پاسخ خود را دریافت کنند.

حجت الاسلام والمسلمین جلالی خاطرنشان کرد:این سامانه پاسخگوی مسائل و مشکلات دانش آموزان عضو انجمن و خصوصا قرارگاه های دانش آموزی در زمینه مشاوره تربیتی، مشاوره تحصیلی، مشاوره تشکیلات، عقاید و معارف اسلامی، احکام، مشاوره کتابخوانی و محصولات فرهنگی، مشاوره ورود به حوزه و دانشگاه می باشد.

وی گفت:مشاوره تحصیلی شامل هدایت تحصیلی، برنامه‌ریزی درسی، دروس عمومی و دروس اختصاصی می شود  و در بخش مشاوره ورود به حوزه علمیه برای اولین‌بار در تاریخ آموزش و پرورش امکانی ایجاد شده است که دانش‌آموزان برای ورود به حوزه علمیه راهنمایی می شوند، در ضمن در بحث مشاوره کتابخوانی، کتب مختلف آموزشی و تربیتی به نوجوانان معرفی می‌شود. مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان گفت:سوالات دانش آموزان هم اکنون در سامانه همراز به صورت صوتی و آفلاین پذیرفته شده و پس از اینكه كد رهگیری به دانش آموز داده می شود، دانش آموز می تواند پاسخ لازم را پس از ۲۴ ساعت دریافت كند.لازم به ذکر است علاقه مندان می توانند برای ارتباط با کارشناسان و طرح سوالات و مشکلات خود با سامانه همراز به شماره ۳۷۱۱۴۹-۰۲۵ تماس حاص نمایند.

همچنین ببینید

کتاب “پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی” منتشر شد

کتاب پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی و مسائل پیرامون به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 1 =