خانه / اخبار / تشکیل اولین جلسه شورای سیاستگذاری مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان در سال ۱۳۹۸

 

 

اولین جلسه شورای سیاستگذاری مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان در سال ۱۳۹۸ روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ در محل دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام جلالی به ارائه گزارش فعالیت ها و برنامه های مرکز در سال گذشته و همچنین تبیین اهم برنامه ها و اقدامات در سال جاری پرداختند.

در ادامه اعضای شورای سیاستگذاری مرکز، با تشکر از فعالیت های صورت گرفته در سال گذشته و گزارش فعالیت ها، نظرات و پیشنهاداتی در خصوص فعالیت های مرکز و اولویت های برنامه های سال جاری ارائه دادند.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده محترم مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های مجموعه مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان؛ نکات راهبردی در خصوص سیاست های کلی مرکز و همچنین اقدامات و برنامه های این مرکز در سال جاری بیان فرمودند.

توجه به ارائه جذاب و متناسب اسناد تربیتی از جمله منظومه فکری تربیتی نوجوان و جوان و الگوی تعالی، توجه به نیازهای مخاطبان تشکل، نقد و ارائه نظر در خصوص مدل های تربیتی موجود، سرمایه گذاری در آموزش مجازی از جمله نکات بیان شده در بیانات حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری بود.

 

همچنین ببینید

الیتام درد روانی و روان پریشی در دین

در شرایط بحرانی شاید بیشترین چیزی که درگیر این اتفاق هست روان و ذهن انسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 18 = 19