خانه / اخبار / تشکیل اولین جلسه شورای سیاستگذاری مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان در سال ۱۳۹۸

تشکیل اولین جلسه شورای سیاستگذاری مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان در سال ۱۳۹۸

 

 

اولین جلسه شورای سیاستگذاری مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان در سال ۱۳۹۸ روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ در محل دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام جلالی به ارائه گزارش فعالیت ها و برنامه های مرکز در سال گذشته و همچنین تبیین اهم برنامه ها و اقدامات در سال جاری پرداختند.

در ادامه اعضای شورای سیاستگذاری مرکز، با تشکر از فعالیت های صورت گرفته در سال گذشته و گزارش فعالیت ها، نظرات و پیشنهاداتی در خصوص فعالیت های مرکز و اولویت های برنامه های سال جاری ارائه دادند.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده محترم مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های مجموعه مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان؛ نکات راهبردی در خصوص سیاست های کلی مرکز و همچنین اقدامات و برنامه های این مرکز در سال جاری بیان فرمودند.

توجه به ارائه جذاب و متناسب اسناد تربیتی از جمله منظومه فکری تربیتی نوجوان و جوان و الگوی تعالی، توجه به نیازهای مخاطبان تشکل، نقد و ارائه نظر در خصوص مدل های تربیتی موجود، سرمایه گذاری در آموزش مجازی از جمله نکات بیان شده در بیانات حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری بود.

 

همچنین ببینید

روش های تسهیل گری آموزش(ایجاد انگیزه در کلاس)

راه هاي ايجاد انگيزه برای کلاس درس راه هاي ايجاد انگيزه :        يک شروع …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 1 =