خانه / اخبار / حضور نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان روز سه شنبه مورخ ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ با حضور در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان ضمن دیدار با پژوهشگران و همکاران مرکز در جریان آخرین فعالیت ها و برنامه های مرکز در سال جاری قرار گرفتند. در این دیدار حجت الاسلام جلالی مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیت های سال گذشته به تشریح اولویت های برنامه ای بخش های مختلف مرکز در سال جدید پرداختند. در این دیدار صمیمی معاونین و همکاران مرکز در بخش های مختلف دیدگاه ها و نظرات خود در را خصوص ماموریت ها و برنامه های مرکز به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی برنامه ها و طرح های در دست اقدام بیان کردند.

حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری ضمن تقدیر از مسیر طی شده در مرکز، برنامه ریزی های انجام شده و اولویت های مشخص شده برای فعالیت ها در سال جاری را مناسب ارزیابی کرده و با اشاره به گفتمان تربیت حماسی، خواستار توجه مجدد و تلاش برای تبیین هر چه بیشتر این گفتمان و مدل تربیتی شدند.

ایشان همچنین با اشاره به برخی از فعالیت های جنبی در مرکز، این امور را مایه برکت و خیر دانسته و بر ضرورت تداوم این فعالیت ها تاکید کردند.

همچنین ببینید

الیتام درد روانی و روان پریشی در دین

در شرایط بحرانی شاید بیشترین چیزی که درگیر این اتفاق هست روان و ذهن انسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 76 = 85