خانه / اخبار / تودیع و معارفه معاونت تبلیغ و سرمایه انسانی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان برگزار شد

تودیع و معارفه معاونت تبلیغ و سرمایه انسانی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان برگزار شد

 

مراسم تودیع و معارفه معاونت تبلیغ و سرمایه انسانی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان با حضور مدیریت مرکز حجت الاسلام جلالی و همکاران محترم مرکز ، پنجم تیر ماه ۱۳۹۷ در محل مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام جلالی ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام محسن رفیعی در یک سال و نیم تصدی معاونت تبلیغ و سرمایه انسانی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، این زمان را از دوره های موفق فعالیت های آموزشی مرکز برشمرد.

مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان همچنین تلاش مجاهدانه، ایده های نو، ایجاد ارتباطات مناسب با نهادها و برگزاری دوره های آموزشی مبلغان استانی را از دستاوردهای دوره گذشته معاونت تبلیغ و سرمایه انسانی دانست و بر لزوم حفظ ارتباط و استفاده از ظرفیت های حجت الاسلام رفیعی تاکید کرد.

حجت الاسلام محسن رفیعی معاونت سابق تبلیغ و سرمایه انسانی نیز در سخنانی، ضمن تشکر از اعتماد مدیریت مرکز در دوره فعالیت، مدت حضور در مرکز را بسیار خوب و توفیقی الهی دانست و بر آمادگی همکاری با معاونت جدید تبلیغ و سرمایه انسانی مرکز تاکید کرد.

در این مراسم، حجت الاسلام شیر محمدی به عنوان معاونت منابع انسانی معرفی شد و از زحمات حجت الاسلام رفیعی تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است حجت الاسلام اسد الله شیر محمدی از مبلغان قدیمی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان هستند که سابقه مدیریت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کردستان و آذربایجان شرقی را در کارنامه خود دارند.

همچنین ببینید

الیتام درد روانی و روان پریشی در دین

در شرایط بحرانی شاید بیشترین چیزی که درگیر این اتفاق هست روان و ذهن انسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

81 + = 85