جمعه , ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
خانه / اخبار / مصاحبه جذب مبلغان دانش آموزی در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان

مصاحبه جذب مبلغان دانش آموزی در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان

  به گزارش روابط عمومی، مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان وابسته به دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان پیرو فراخوان ثبت نامی خود از تاریخ ۹ مهرماه به مدت سه روز اقدام به برگزاری برنامه گزینش و مصاحبه از طلاب ساکن قم علاقه مند به فعالیت در حوزه های دانش آموزی کرد.

درفرآیند ثبت نام بیش از ۲۴۵ نفر از علاقه‌مندان با مراجعه به سایت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان و تکمیل فرم مربوطه برای شرکت در دوره آموزشی و فعالیت های این مرکز اعلام آمادگی نمودند که بر اساس زمان بندی صورت گرفته،۲۲۰ نفر از مبلغان دعوت به مصاحبه شدند که در ۱۲۰ نفر با حضور در این مرکز توسط اساتید و کارشناسان زبده مورد سنجش علمی و مهارتی قرار گرفتند، که در مجموع ۷۸ نفر از این عزیزان بعد از قبولی در مصاحبه مورد پذیرش این مرکر واقع شدند.

گفتنی است در بخش علمی از محتوای تبلیغ دانش آموزی شامل احکام، اخلاق، اعتقادات و … و در بخش مهارتی از توانمندی افراد در ارائه مباحث، ارتباط گیری، شیوه پاسخ گویی، مسائل تربیتی جوان و نوجوان، نحوه ارتباط گیری با دانش آموز، روانشناسی جوان و نوجوان، شخصیت شناسی و اداره کلاس مصاحبه به عمل آمد.

به اطلاع مبلغین محترم می رساند می توانند در بخش اعلام نتایج گزینش و مصاحبه جذب مبلغان مرکز آینده‌سازان اسامی پذیرش شدگان را تماشا کنند.

همچنین ببینید

کتاب “پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی” منتشر شد

کتاب پرسمان دانش آموزی انقلاب اسلامی و مسائل پیرامون به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 84 = 93