شنبه 9 ارديبهشت 1396
2 شعبان 1438

بيست‌وششمين و بيست‌وهفتمين شماره ماه‌نامه راه‌نما منتشر شد

بيست‌وششمين و بيست‌وهفتمين شماره ماه‌نامه معرفتي، آموزشي راه‌نما در تاريخ 20/1/1396 منتشر شد.

راه‌نما در اين شماره به موضوعات مختلف تربيتي و مهارتي ويژه مربيان پرداخت و در بخش سرويس تشكل ضمن مصاحبه با حجت‌الاسلام و المسلمين آقايي قائم مقام نماينده مقام معظم رهبري در اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان، ضرورت كارتشكيلاتي با محوريت و هدايتگري روحاني انقلابي مورد بررسي قرار گرفت.

 

همچنين پرونده ويژه اين شماره با عنوان «سواد رسانه» در قالب‌ها و موضوعات مختلف حول محور سواد رسانه، با همكاري و همياري شخصيت‌هاي متخصص در حوزه رسانه تبيين و مورد تحليل قرار گرفت.

برگزاری سوگواری شهادت امام کاظم(علیه‏ السلام)در مرکز آینده سازان

ظهر امروز به مناسبت سالروز شهادت امام کاظم (علیه السلام) مجلس سوگواری در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان برگزار گردید. 

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین وحیدی از اساتید حوزه به بیان نکاتی پیرامون اهمیت تبلیغ دانش آموزی و حضور فعال مبلغان در تربیت نیروی جوان و کارآمد برای انقلاب پرداختند؛ ایشان در ادامه تلاش و کوشش روحانیون را در عرصه تربیت نسل جوان کشور را کاری پر ثمر و با بارکت خواندند. 

حجت الاسلام وحیدی با اشاره به سیره اجتماعی امام کاظم (علیه السلام) یکی از کارهای مهم حضرت در طول عمر با برکت ایشان را کادر سازی و پرورش نیروهای مومن دانستند.


 

اعزام مبلغان برادر و خواهر مرکز آینده سازان به سیزده مسجد استان زنجان در ایام اعتکاف

برنامه های  تبلیغ ایام اعتکاف دانش آموزی از تاریخ 22 فروردین  با حضور 5 نفر از مبلغین برادر و خواهرشرو ع شد. (5 نفر از مبلغین برادر و خواهر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان فعالیت تبلیغی خود را در تاریخ 22 فروردین در 13 مسجد استان زنجان آغاز کردند.)

دیدار نوروزی نماینده مقام معظم رهبری با همکاران مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان

حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ظهر امروز یکشنبه 20 فروردین‌ماه سال 96 با حضور در مرکز مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان با پرسنل و همکاران این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

اعزام مبلغان مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان به مساجد شهر قم در ایام اعتکاف

برنامه های  تبلیغ ایام اعتکاف از تاریخ 22 فروردین  با حضور 50 نفر از مبلغین شرو ع شد. (50 نفر از مبلغین مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان فعالیت تبلیغی خود را در تاریخ 22 فروردین در 7 مسجد شهر قم آغاز کردند.)

اینفوگرافی آیه 54 سوره مائده

با عنایت به تمدید آیه 54 سوره مائده به عنوان آیه سال تشکیلات از سوی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری

مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان اقدام به انتشار اینفوگرافی تشریح آیه سال در بیانات نماینده محترم مقام معظم رهبری در خصوص آیه 54 سوره مائده نموده است.

جهت دریافت فایل با کیفیت به آدرس زیر مراجعه فرمایید

اینفوگرافی آیه سال؛ نسخه اول

اینفوگرافی آیه سال؛ نسخه دوم

 

 

 

 با حضور مدیر فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان؛ منظومه فکری و تربیتی اتحادیه در همایش راه روشن تشریح شد

مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان قم در همایش راه روشن با تشریح منظومه فکری و تربیتی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به ایراد سخنرانی پرداخت.