سه شنبه 6 تير 1396
2 شوال 1438

 

ایشان ضمن بازدید از معاونت های سرمایه انسانی و تبلیغ، تولید و ارزیابی، اجرایی، با کادر و پرسنل بخش ها دیدار کردند و برای تمامی افراد توفیقات روز افزون و پشت کار و تلاش در همه زمینه ها را از خداوند منان خواستار شدند. 

در ادامه این دیدار حجت الاسلام جلالی مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان طی جلسه ای با حضور نماینده محترم مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و دبیرکل اتحادیه آقای علامتی، به ارائه گزارش کوتاهی از فعالیت های مرکز در سال جدید و برنامه های پیش رو پرداخت. حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در این جلسه از فعالیت های صورت گرفته تقدیر نموده و بر ضرورت پیگیری جدی برخی از برنامه های آموزشی و تبلیغی تاکید کردند.

سپس جلسه ای متشکل از پژوهشگران و محققین دفتر پژوهش ها و همچنین کارشناسان واحد خواهران و معاونین مرکز، با موضوع الگوی تعالی دختران برگزار گردید که در این جلسه ضمن ترسیم موقعیت فعلی روند تکمیلی این الگو، در مورد موارد تکمیلی آن ارائه نظر گردید. 

در پایان حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری ضمن تقدیر و تشکر از همه فعالان و مشارکت کنندگان در این امر نکاتی را برای بهبود و تسریع در روند کار عنوان کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید