سه شنبه 6 تير 1396
2 شوال 1438

 

در این دیدار که صمیمی، حجت الاسلام جلالی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان به برخی از فعالیت های انجام شده در حوزه تبلیغ خواهران پرداخت و از برخی دوره های برگزار شده در بخش آموزش مبلغان دانش آموزی در حوزه های علمیه خواهران استان های مختلف به عنوان نمونه هایی از فرصت همکاری اشاره کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری، نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، توجه به مدل های تربیتی متفاوت و ویژه برای بانوان را مورد تاکید قرار داده و پروژه «الگوی تعالی دختران» را گامی در جهت رفع نقیصه های موجود در این زمینه دانست.

ایشان همچنین به ضرورت فعالیت های تربیتی در عرصه دانش آموزان و نوجوانان اشاره کرده و از فرصت های مناسب در این زمینه یاد کردند.

حجت الاسلام اسکندری معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه های علمیه خواهران به زیر ساخت های مجازی مناسب، جهت فعالیت های فرهنگی در این بخش اشاره نموده و به برخی از پروژه های در حال اجرا در این فضا اشاره کرد.

مدیر حوزه های علمیه خواهران نیز از برگزاری این دیدار اظهار خرسندی نموده و هم افزایی و اجرای برنامه های مشترک میان مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان را خواستار شد.

حجت الاسلام و المسلمین جمشیدی با اشاره به برخی زیرساخت های فناورانه ایجاد شده در حوزه علمیه خواهران، فضای مجازی را یکی از فرصت های مناسب تبلیغ و فعالیت خواهران دانست.

در پایان این دیدار بر ضرورت برنامه ریزی برای همکاری های مشترک و عقد تفاهم نامه میان دو مرکز تاکید شد.

گفتنی است حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری پیش از ترک مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، از دیتا سنتر ایجاد شده در این مرکز بازدید کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید