الگوی تعالی دختران معرفی

بینهایت

کتب سه جلدی « بینهایت » در جهت تسهیل مطالعه، متن کامل دوره ۷جلدی معارف کاربردیِ تقدیر شده برترین آرزو در قطع و طراحی جدید و امکان “بخوانید، بشنوید و ببینید” منتشر شده است.

برای نخستین بار در صنعت نشر کشور امکان استفاده‌ی چند رسانه‌ای از کتاب در هنگام مطالعه برای این کتب فراهم دیده شده بطوریکه با اسکن QR کدهای داخل کتاب می‌توانید متن کتاب را در قالب فایل صوتی بصورت بخش بندی شده #بشنوید و همچنین ویدیوهای تدریس شده محتوای کتاب با اجرای استاد ابراهیمی را بصورت درس بندی شده تماشا کنید.

#بخوانید ، #بشنوید ، #ببینید

* * *

من که هستم؟ فرق روح و جسم من چیست؟ آیا جهان‌های موازی در این جهان مادی هم وجود دارد؟ آیا خداوند نامحدود است؟ آیا خداوند عادل است؟ دین اصلاً چیست؟ چرا حقوق زن و مرد در اسلام مساوی نیست؟ چرا دو گروه شیعه و سنی وجود دارد؟ آیا انسان پس از مرگ زنده است؟ و… این‌ها سؤال‌های بنیادی در ناخودآگاهِ یک نوجوان و جوان است. در پسِ ذهن او پُر است ازاین‌گونه سؤالات که در روزمرگی‌ها و درگیری با مسائل پیش افتاده، گم شده است. اما چرا باید به این سؤالات کلی و اساسی جواب داد؟ چه استفاده‌ای برای او و جامعه دارد؟

ریشه را درست کن، میوه‌ها شیرین می‌شوند مباحث اعتقادی در تربیت تأثیر بسیار زیادی دارد به‌طوری‌که گاهی با اصلاح دید یک شخص به مسئله «توحید» یا «حیات حقیقتی اخروی» صدها معضل تربیتی، خودبه‌خود حل می‌شود. چراکه مسائل اخلاقی و آسیب‌های اجتماعی شاخه‌های یک درخت و ناشی از یک نوع نگاه به خود، خدا، دنیا و… است. رهبر معظم انقلاب با درک هوشمندانه این موضوع و درحالی‌که این موضوعات توسط کارگزاران فرهنگی به فراموشی سپرده‌شده، در اوایل سال ۱۳۹۷ فرمودند «دعوت جوان‌های ما به علوم عقلی، بسیار مهم است».

برترین آرزو برای اولین بار، تألیف هفت جلد کتاب معارف کاربردی به قلم حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن وکیلی(استاد سطح عالی حوزه علمیه خراسان) برای نوجوانان و جوانان با ویژگی شاخص «زبان روان» و «استحکام محتوایی» که نگاهی نو را به مخاطب نسبت به خود، خدا و دین ارائه می‌کند، این مجموعه با عنوان «برترین آرزو» با مدل نگارش نوجوانانه و محتوای مباحث اعتقادی به همراه تصویرسازی بر اساس آثار، آراء و مبانی فکری علامه طباطبایی(ره) گردآوری شده است.

دکمه بازگشت به بالا