تقدیر از زحمات پنج ساله مدیریت سابق واحد خواهران

با حضور نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان صورت گرفت؛

«تقدیر از زحمات پنج ساله مدیریت سابق واحد خواهران در مرکز آینده سازان»

 

 

روز سه شنبه مورخ ۱۲ آذرماه با حضور نماینده محترم مقام معظم رهبری جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در جلسه شورای معاونان مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان از زحمات پنج ساله سرکار خانم موسوی مدیریت سابق واحد خواهران تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در این مراسم پس از اهداء هدیه ای به رسم یادبود توسط حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری، ایشان ضمن بیان اینکه انجام کار فرهنگی در فضای کنونی جامعه دشوار و دارای سختی های فراوان است، عملکرد سرکار خانم موسوی را ارزشمند و سازنده عنوان کردند و از خداوند منان توفیقات روز افزون را برایشان خواستار شدند.

در ادامه این جلسه معاونان مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان از فعالیت های انجام گرفته در ماه های گذشته خصوصا کارهای صورت گرفته در فعالیت های تبلیغی ماه محرم و وضعیت پیشرفت پروژه های پژوهشی در حال اجرا، ارائه گزارش نمودند.

حجت الاسلام جلالی مدیر مرکز فرهنگی  و تبلیغی آینده سازان نیز در سخنانی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در مرکز، تولیدات محتوایی و انجام عملیات تبلیغی در ایام محرم را از نقاط برجسته عملکرد مرکز در ماه های گذشته علی رغم مشکلات مالی و فشار کاری دوستان عنوان کرد.

نماینده محترم مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان نیز ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، بر ضرورت اقدامات عمیق و گسترده در حوزه ماموریت تاکید کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا