بهبود شرایط تربیتی کشور

 

 

با نگاه متفکرانه و با طراوت می‎توان شرایط تربیتی کشور را بهبود بخشید و با سرمایه‌های ارزشمندی که در اتحادیه انجمن‌های اسلامی داریم می‎توانیم در تعلیم و تربیت کشور منشأ خدمات مؤثری شویم.

این اتحادیه نهادی انقلابی با حضور جوانانی متعهد و خلص که مطیع ولایت هستند تا کنون منشأ کارهای خیری در فعالیتهای آموزشی شده است.
وی افزود: بعد از انقلاب اسلامی جوانان برومندی تربیت شده‎اند که در مسیر الهی گام برداشته‌اند و امروز نیز نهادهای انقلابی در هدایت آینده‎سازان بسیار مؤثر عمل کرده‎اند.
حجت‎الاسلام و المسلمین حاج‎علی اکبری بیان داشت: در دوره‎ای زندگی می‎کنیم که با حاکمیت ولایت فقیه اسلام و اهلش عزیز و نفاق ذلیل شده و همه باید قدردان نظام باشیم و در صیانت از ارزشها گام برداریم.
وی یادآور شد: برای رسیدن به نقطۀ ایده‎آل فاصله داریم اما دستاوردهای زیادی هم داشته‎ایم که با تداوم مسیر درست می‎توان به اهداف تعیین شده دست یافت.
حاج‏علی اکبری تصریح کرد: کسانی که اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان عضوو هستند بدانند که این حضور لطف الهی است و باید از فرصت به دست آمده برای خودسازی و هدایت جوانان دیگر استفاده مطلوب کنند.
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان بیان کرد: انجمن‎های اسلامی کانون توفیق الهی است و فرصت لازم را برای هنرمندی و دعوت جوانان با ایجاد جاذبه‎های دینی فراهم کرده  که امیدوارم اعضای اتحادیه با تقویت باورهای دینی در مسیر ارزشها حرکت کنند.
وی با تجلیل از شخصیت حضرت امام راحل گفت: در شخصیت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایرن جاذبه‎ای بود که میلیونها نفر را جذب کرد که این کار با رفتار، گقتار  و شخصیت اسلامی و دینی محق شد و امروز هم مقام معظم رهبری با همین جاذبۀ الهی توانسته‎اند با هدایت انقلاب اسلامی مسیر امام را ادامه دهند.
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‎آموزان اظهار داشت: با نگاه متفکرانه و با طراوت می‎توان شرایط تربیتی کشور را بهبود بخشید و با سرمایه‌های ارزشمندی که در اتحادیه انجمن‌های اسلامی داریم می‎توانیم در تعلیم و تربیت کشور منظأ خدمات مؤثری شویم.
وی تأکید کرد: اگر جوانان را توسط جوانان متعهد هدایت و راهنمایی کنیم می‎توان مسیر درست را با مقبولیت بیشتری ترویج کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا