نرم افزار بیرق منتشر شد

در آستانه ماه محرم الحرام منتشر شد؛

نرم افزار عاشورایی «بیرق» ویژه دانش آموزان سراسر کشور

 

در آستانه ماه محرم الحرام منتشر شد؛

نرم افزار عاشورایی «بیرق» ویژه دانش آموزان سراسر کشور

نسخه جدید نرم افزار عاشورایی «بیرق» به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان برای بهره مندی دانش آموزان سراسر کشور عرضه گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان جهت بهره مندی و آشنایی دانش آموزان سراسر کشور با فرهنگ عاشورایی نسخه جدید نرم افزار «بیرق» را به مدارس سراسر کشور عرضه کرد.

نرم افزار «بیرق» با هدف تقویت ایمان، بصیرت و هویت اسلامی و انقلابی به همراه رشد خلاقیت ها، پیوند قلبی نوجوانان و دانش آموزان با حضرات معصومین علیهم السلام، ارتقای سطح معرفت و محبت نوجوانان نسبت به شخصیت اخلاقی و معنوی اهل بیت (ع) ارتقای سطح انگیزه و تعلق نوجوانان نسبت به جبهه حق در تقابل با جبهه باطل و تعظیم و تکریم شعائر اسلامی و انقلابی تولید شده است.

نرم افزار بیرق، شامل پنج بخش کلی سلوک با اشک، بندگی در هیأت، طوفان ساعت سه، مجالس تنهایی، یک اربعین عاشقی و خادمین بیرق می شود که مخاطبین این نرم افزار می توانند بیانات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در باب فرهنگ عاشورا و سوگواری اباعبدالله را مطالعه کنند.

همچنین در بخش سلوک با اشک، دانش آموزان با کتاب ها و مراجع عاشورایی آشنا می شوند.

گفتنی است در این نرم افزار از شب اول تا یازدهم ماه محرم نوحه سرایی تصویری و صوتی مداحان اهل بیت (ع) در اختیار دانش آموزان قرار گرفته و نسل جوان را با شخصیت و سیرت ۷۲ یار وفادار امام حسین (ع) آشنا ساخته است.

لازم به ذکر است اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ۵۰۰۰ نسخه از این نرم افزار را به مدارس سراسر کشور ارسال کرده است.

گفتنی است در سال های گذشته نیز نرم افزار «بیرق» پیش از شروع ماه محرم الحرام آماده و در اختیار دانش آموزان و هیأت های انصارالمهدی (عج) قرار می گرفت و امسال نیز نسخه جدید این نرم افزار با محتوای متنی و صوتی و تصویری جدید، در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا