اطلاعیه دوازدهمین دوره اعزام تبلیغ دانش آموزی

دوازدهمین دوره اعزام تبلیغ دانش آموزی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، با استمداد از خداوند متعال در دهه اول محرم از تاریخ ۲۳ /۷/۹۴ لغایت ۳۰/۷/۹۴ به مدت یک هفته کاری در دفاتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزی سراسر کشور با محوریت موضوع استکبار ستیزی برگزار می شود.

 

 

السلام علیک یا اباعبدالله

دوازدهمین دوره اعزام تبلیغ دانش آموزی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، با استمداد از خداوند متعال در دهه اول محرم از تاریخ ۹۴/۷/۲۳ لغایت ۹۴/۷/۳۰ به مدت یک هفته کاری در دفاتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزی سراسر کشور با محوریت موضوع استکبار ستیزی برگزار می شود.

مبلغان مرکز آینده سازان در صورت تمایل به حضور در طرح مذکور از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۲۵۳۳۰۲ و یا به صورت حضوری اولویت های اعزام خود را اعلام نمایند.

لازم به ذکر است مبلغان می بایست دو اولویت شهر ابتدا اولویت اول و سپس اولویت دوم را جهت اعزام مشخص نموده و این مرکز با بررسی درخواست های استانی و اولویت های مبلغان محل اعزام مبلغان را مشخص می نمایند.

همچنین مبلغانی که در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم پرونده تبلیغی دارند و مایل به دریافت حکم تبلیغی دانش آموزی دهه اول محرم هستند می بایست درخواست های خود را به این مرکز اعلام نمایند.

مهلت ارسال درخواست ها و اعلام اولویت های مکانی تبلیغ تا تاریخ ۸ مهر ماه می باشد.

ضمنا زمان ارائه بسته محتوایی و جلسه توجیهی اعزام متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا