حضور نماینده محترم مقام معظم رهبری در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان؛

حضور نماینده محترم مقام معظم رهبری در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان؛

 

صبح روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۵ حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان حضور پیدا کردند.

 

ایشان ضمن بازدید از معاونت های سرمایه انسانی و تبلیغ، تولید و ارزیابی، اجرایی، با کادر و پرسنل بخش ها دیدار کردند و برای تمامی افراد توفیقات روز افزون و پشت کار و تلاش در همه زمینه ها را از خداوند منان خواستار شدند. 

در ادامه این دیدار حجت الاسلام جلالی مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان طی جلسه ای با حضور نماینده محترم مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و دبیرکل اتحادیه آقای علامتی، به ارائه گزارش کوتاهی از فعالیت های مرکز در سال جدید و برنامه های پیش رو پرداخت. حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در این جلسه از فعالیت های صورت گرفته تقدیر نموده و بر ضرورت پیگیری جدی برخی از برنامه های آموزشی و تبلیغی تاکید کردند.

سپس جلسه ای متشکل از پژوهشگران و محققین دفتر پژوهش ها و همچنین کارشناسان واحد خواهران و معاونین مرکز، با موضوع الگوی تعالی دختران برگزار گردید که در این جلسه ضمن ترسیم موقعیت فعلی روند تکمیلی این الگو، در مورد موارد تکمیلی آن ارائه نظر گردید. 

در پایان حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری ضمن تقدیر و تشکر از همه فعالان و مشارکت کنندگان در این امر نکاتی را برای بهبود و تسریع در روند کار عنوان کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا