مظلوم نمایی بهائیت با ابزار حقوق بشری در ایران

مظلوم نمایی بهائیت با ابزار حقوق بشری در ایران

چندی است که در سایت‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب مشاهده می‌کنیم که با تمام قوا به حمایت از بهائیان نموده و شعار از بین رفتن حقوق بشر در ایران! سر می‌دهند.

این سایت‌ها که دشمنی آنان برای ملت ایران به هیچ وجه پوشیده نیست چندی است با استفاده از عملیات روانی اقدام به نشر اکاذیب در کشور نموده‌اند. به این روش که هر روز به صورت اطلاعیه یا خبر، از اخراج دانشجویان بهایی در ایران سخن به میان می‌آورند.

این شبکه‌ها که معمولاً توسط سازمان های جاسوسی حمایت مالی می‌شوند سعی دارند با مظلوم نشان دادن بهائیان و حمایت از حقوق از دست رفته آنان! فضا را برای خیانتِ هرچه بیشتر این فرقه ضاله به نظام جمهوری اسلامی فراهم نمایند.

بهائیان که از دیرباز به خوش‌خدمتی به رژیم منحوس صهیونیستی زبان‌زد عام و خاص در ایران هستند و طی اعتراف متهمین در فتنه ۸۸ مشخص شد با ایجاد سازمان‌دهی در اقشار مختلف مردم قصد تشکیل شبکه‌های زیرزمینی را دارند با متوسل شدن به این سایت‌ها و سعی در فتنه‌انگیزی در کشور ، تلاش می‌کنند خود را گروهی مظلوم، در ایران نشان داده و با استفاده از ابزار رسانه و بحث عدم تحصیل دانشجویان بهایی در کشور، حقوق بشر را در ایران از دست رفته نشان دهند. و هر روز در این سایت با زدن تیترهای بزرگ که ده‌ها دانشجوی بهایی از دانشگاه اخراج شده‌اند! سعی دارند به دادخواهی از بهائیان بپردازند.

این مطالب که کذب آن برای عقلا واضح است، سؤالاتی را در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند:

۱) اگر قرار به اخراج و برخورد با این دانشجویان بود چرا از همان اول آن‌ها را در دانشگاه ثبت‌نام کرده‌اند؟ مگر آنکه این بهائیان با لباس نیرنگ در دانشگاه‌ها ثبت‌نام نموده و پس از آن با نشان دادن روی اصلی خود به تخطی از قوانین جمهوری اسلامی پرداخته‌اند.

۲) این حجم بالای دانشجویان اخراجی، دوران پیش از دانشگاه خود را کجا درس خوانده‌اند که حتی یک نفر نسبت به حضور آنان در مدارس عالی مطلقاً واکنشی نشان نداده است، حال آنکه مدارس خانواده‌ای کوچک و تقریباً در آن دانش‌آموزان همه همدیگر را می‌شناسند. ولی در دانشگاه با آن حجم عظیم چند ده‌هزار نفری دانشجو ، معمولاً تا پایان تحصیل نه دانشجویان درست مسئولان دانشگاه را می‌شناسند نه مسئولان دانشگاه فرصت شناسایی این همه دانشجو را دارند.. مگر آنکه به دلایلی همچون ایجاد تفرقه و تشکیک در اذهان دیگر دانشجویان و یا ترویج این فرقه انحرافی و تشکیل باند برای جاسوسی رژیم صهیونیستی و ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام نموده باشند، که اعتراف چندین تن از بهائیان خود گویای این هنجار‌شکنی‌ها است؛ در این حالت نه تنها باید آنها را از دانشگاه اخراج نمود بلکه می‌بایست آنها را به مراجع قضایی جهت پیگرد قضایی تحویل داد.

۳) منابع این اخبار چیست که حتی یکی از نمونه‌های آن در جامعه دیده نمی‌شود. در واقع به گفته این سایت‌ها که روزانه بیش از ده‌ها نفر اخراج و یا دستگیر می‌گردند و بعضاً با اسم و عکس آنها تبلیغات می‌شود منبع این اخبار کجاست؟ مگر می‌شود این همه دانشجو از دانشگاه اخراج گردند اما هیچ انعکاسی (بجز این چند سایت معاند) در دانشگاه صورت نگیرد!

۴ ) آنها که شبانه‌روز در صدد احقاق حق گروهی اقلیت در دنیا می‌باشید، چرا در مقابل ممانعت کشو‌رهای اروپایی و به اصطلاح حامی دموکراسی از تحصیل دانشجویان دختر فقط به دلیل حفظ حجاب و عفاف که مظهر پاکی و سرشت هر جامعه است، سکوت اختیار کرده‌اید و نه تنها از آن مظلومان دفاع نکرده بلکه با تمسخر این حرکت شایسته سعی در تحقیر این دانشجویان نموده و تمامی ارزش‌های اخلاقی را زیر پا گذاشته‌‌اید.

این موارد و موارد دیگر از این دست، بیانگر آن است که اخراج دانشجویان بهایی از دانشگاه! با این هجمه تبلیغاتی هیچگاه صحت نداردو البته بوده اند انگشت شماری بهائی که به دلیل تخطی از قانون و نظام حاکم بر دانشگاه ها از ادامه تحصیل محروم شده اند مثل برخی دانشجویان غیر بهائی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا