جلسه مشترک مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان و موسسه علمی آینده سازان برگزار شد

با حضور مسئولان موسسه علمی آینده سازان در قم، جلسه مشترک مسئولان مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان و موسسه علمی آینده سازان روز یک شنبه ۱۶ آبان ماه در محل این مرکز برگزار شد.

در این جلسه که به منظور آشنایی بیشتر دو مجموعه با اقدامات، فعالیت ها و خدمات یکدیگر برگزار شد، حجت الاسلام جلالی مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، ضمن ابراز خوشحالی از این نشست، گزارشی از اقدامات و فعالیت های مرکز در بخش های مختلف ارائه نمود.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام علی آبادی معاونت تولید و ارزیابی و حجت الاسلام ابوالقاسمی معاونت پژوهش این مرکز از فعالیت های انجام شده و پروژه های در حال اجرا در مرکز گزارشاتی ارائه نمودند.

جناب آقای استعدادی مدیر موسسه علمی آینده سازان نیز با ابراز تشکر از فرصت فراهم شده برای این نشست، به شرح اقدامات و برنامه های تحول آفرین در موسسه علمی پرداخته و از تغییر ساختار تشکیلاتی این موسسه در آینده نزدیک خبر داد.

آقایان قمری، خیامی و موسوی نیز در ادامه نشست به ارائه گزارش از فعالیت های موسسه علمی و اقدامات انجام شده پرداختند.

در بخش دوم این جلسه، جزئیات نگارش دوم از منظومه فکری تربیتی نوجوان در دستور کار قرار گرفت و مسئولان موسسه علمی، با این سند تربیتی تولید شده در مرکز آینده سازان آشنا شدند.

در پایان این نشست ضمن تصویب مواردی جهت همکاری های مشترک، بر ضرورت تعامل متقابل در برنامه های آینده تاکید شد.

گفتنی است موسسه علمی آینده سازان از موسسات اقماری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و از پیشگامان فعالیت های علمی آموزشی و برگزاری کلاس های تقویتی و کنکورهای آموزشی بوده است.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا