معاون فرهنگی جامعه الزهرا (س) از مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان بازدید کرد

معاون فرهنگی جامعه الزهرا(س) از مرکز آینده سازان بازدید کرد

روز سه شنبه ۲۳ دی ماه، حجت الاسلام و المسلمین جعفر یوسفیان معاون فرهنگی جامعه الزاهرا (س) با حضور در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، ضمن اطلاع از فعالیت های صورت گرفته در مرکز، خواستار افزایش تعاملات فرهنگی بین دو مجموعه شد.

 

 

 

 

روز سه شنبه ۲۳ دی ماه، حجت الاسلام و المسلمین جعفر یوسفیان معاون فرهنگی جامعه الزاهرا (س) با حضور در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، ضمن اطلاع از فعالیت های صورت گرفته در مرکز، خواستار افزایش تعاملات فرهنگی بین دو مجموعه شد.

در این دیدار حجت الاسلام جلالی مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، ضمن خوشامدگویی، با ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در این مرکز، از پشتیبانی و همکاری خوب معاونت فرهنگی جامعه الزهرا (س) در سال های گذشته تشکر نموده و بیان داشت: حضور واحد خواهران مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان در جامعه الزهرا (س) و فعالیت های صورت گرفته در این واحد مرهون زحمات و مساعدت های مسئولان گذشته و کنونی این مرکز آموزشی فرهنگی است و ان شاء الله این دیدار نیز موجب ایجاد فصل جدیدی از همکاری ها باشد.

مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان برنامه ریزی برای سامان دهی نرم افزاری فعالیت های واحد خواهران، طرح جمع آوری، پالایش و پاسخ به سوالات دانش آموزی، دوره های آموزشی خواهران مبلغ در دو بخش مقدماتی و تکمیلی، اعزام مبلغان خواهر به مدارس کشور در دهه محرم را از جمله فعالیت های واحد خواهران این مرکز معرفی کرد و به تبیین برخی از برنامه های پیش رو پرداخت.

معاون فرهنگی جامعه الزهرا (س) نیز با ابراز خرسندی از حضور در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، به تعاملات دو مرکز در سال های گذشته اشاره کرد  و خواستار افزایش این همکاری ها بین دو مجموعه شد.

حجت الاسلام و المسلمین یوسفیان ضمن اشاره به توانمندی های مرکز آینده سازان در حوزه های تولید محتوا، آموزش و اعزام مبلغان خواهر و سامانه همراز جهت پاسخگویی به سوالات دانش آموزی، استفاده بیش از پیش از این ظرفیت ها و نیز معرفی این قابلیت ها به خواهران در حال تحصیل در جامعه الزهرا (س) را امری لازم و مفید دانست.

در پایان این جلسه ضمن بررسی راهکارهای همکاری بیشتر دو مجموعه، معاون فرهنگی جامعه الزهرا (س) از بخش های مختلف مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان بازدید کرد.

گفتنی است با توجه به همکاری های گسترده دو مرکز، واحد خواهران مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان از ابتدای تاسیس در جامعه الزهرا (س) مستقر بوده و فعالیت های خود را در این مجموعه فاخر و برجسته کشور دنبال می کند. 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا