همایش توجیهی اعزام تبلیغ دانش آموزی محرم الحرام ۹۴ برگزار شد

 

با حضور نماینده محترم رهبری همایش توجیهی اعزام تبلیغ دانش آموزی محرم الحرام ۹۴ برگزار شد؛

چهارشنبه ۱۵مهرماه بعد از نماز مغرب و عشاء همایش هرساله قبل از اعزام تبلیغ محرم الحرام در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد. در این همایش قریب به ۳۵۰ نفر از برادران مبلغ و خواهران مبلغه مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان شرکت داشتند. نماینده مقام معظم رهبری حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری و همچنین دبیرکل اتحادیه انجمن¬های اسلامی دانش آموزان جناب آقای علامتی و جمعی از مدیران و مسئولان نیز در این نشست حضور داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در جمع مبلغان حاضر بیان داشتند: عصر حاضر بهترین فرصت در طول تاریخ گذشته جهت تبلیغ و ترویج و تبیین معارف قرآنی و اسلامی و انجام رسالت الهی می¬باشد. حضور تبلیغی و اتصال به شبکه عظیم مهدوی با هیچ چیز قابل قیاس نیست و گویا شما انتخاب شده اید تا از متن حادثه برخیزید و پیام حسینی را که پیام همه انبیا است را به مخاطبان برسانید.

در ادامه نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، خطاب به افراد حاظر گفتند: مخاطب شما محبوب پیش خداست، قریب الحدیث به عهد فطری، کنجکاو و پر سوال و در عین حال متحیر و با احساس غربت و بی پناهی،تحت آماج تیرهای دشمن و در عین حال آماده برای پذیرش است.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در جمع طلاب  آماده اعزام برای تبلیغ دانش آموزی عنوان کردند، حضور تبلیغی مبلغان مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان باعث پیوند نسل جوان با جامعه روحانیت خواهد شد و این یک ویژگی متمایز اتحادیه در فعالیت های فرهنگی و تبلیغی می¬باشد.

در آغاز این نشست حجت الاسلام والمسلمین جلالی به بیان آمار و اطلاعات به دست آمده از سوالات جمع آوری شده دانش آموزان در سال گذشته پرداختند و تحلیلی از سوالات پر تکرار دانش آموزان را ارائه کردند.

گفتنی است در پایان بسته ای حاوی روز شمار ایام تبلیغی، برگه سوالات و نظرسنجی دانش آموزی، طرح بحث استکبارستیزی، یک جلد کتاب مؤلفه های معارف عاشورایی، یک جلد کتاب تقابل عرفان و عصیان، به همراه حکم تبلیغی تحویل مبلغان مرکز آینده سازان گردید.

 

 

تصاویر برگزاری همایش:

 

همایش توجیهی اعزام تبلیغ دانش آموزی

همایش توجیهی اعزام تبلیغ دانش آموزی

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جلالی؛ مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان

جناب آقای علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

نماینده مقام معظم رهبری حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری

سخنرانی حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا