کتاب امیر دل ها به چاپ رسید

به همت و تلاش جناب حجت الاسلام والمسلمین واحدی از مبلغین مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان کتابی با عنوان “امیر دل¬ها” به چاپ رسید.

 

“امیر دل¬ها” روایتی از زندگی سراسر عبرت و درس روحانی شهید امیر اهری سلماسی می باشد. شاهد مطلب در ص ۵۳ این کتاب بنابر بیان استاد گرانقدرش حضرت آیه الله آقا شیخ مجید بنابی می باشدکه فرمودند:شهید اهری از خیلی جهات انصافا نمونه و الگوی اسلامی برای دیگران می باشد. شهید اهری هم الگو برای دانش آموزان و دانشجویان و طلاب و روحانیون وشاگردان واستادان می باشد چون شهید هم دانش آموز بود هم دانشجو وهم طلبه و هم روحانی و هم شاگرد وهم استاد.

شهید امیر اهری سلماسی سال ۱۳۶۰ در تربیت معلم تبریزمشغول به تحصیل می شود ولی تربیت معلم روح عظیم شهید را اقناع نمی کند در این مدت یک ساله تربیت معلم به واسطه یکی از دوستانش با حوزه علمیه ولیعصر(عج) تبریز آشنا می شود که به همین خاطر تربیت معلم را برای یافتن معشوق ترک می گوید ودر حوزه علمیه مشغول به سربازی امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) می¬شود و درعرض ۴ سال از سال ۶۱ تا زمان شهادتش در سال ۶۵ بخاطر ذهن خوب و فعالش تا تمام کردن رسائل می رود.در این سالهای مشغول به تحصیل در حوزه همزمان برای طلاب پایین تر از خودش تدریس می کرد.

در پایان با توجه به مطالبی که عنوان شد می توان گفت از آنچه در این کتاب از این شهید معظم می¬خوانید گزیده¬ای از زندگی الگو وار این شهید عزیز می باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا