قدردانی از زحمات تعدادی از همکاران مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان

روز سه شنبه ۲۹ دی ماه نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان حضور یافتند.

در این دیدار حجت الاسلام جلالی مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان در جلسه ایبه ارائه گزارشی از فعالیت های مرکز و اقدامات پیش رو ارائه نمود.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه، ضمن تشکر از اقدامات انجام شده، فعالیت های صورت گرفته را امید بخش توصیف کرده و به ارائه رهنمودهایی در خصوص جهت گیری های کلی برنامه های مرکز در سال آینده و افق پیش رو پرداختند.

در ادامه و همزمان با حضور حجت الاسلام  و المسلمین حاج علی اکبری در مرکز آینده سازان برنامه تقدیر جمعی از همکاران سابق مرکز برگزار شد. در ابتدای این برنامه حجت الاسلام جلالی مدیر محترم مرکز در سخنان کوتاهی از زحمات بی شائبه و مخلصانه آقایان هادی مهربان، حسین محقق و سعید سمیعی تشکر کرده و تلاش های این دوستان در مرکز را ماندگار توصیف کرد.

پس از این سخنان، همکاران سابق مرکز هدایای خود را از نماینده محترم مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دریافت کردند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در این دیدار صمیمانه دقایقی را به ارائه رهنمودهای اخلاقی اختصاص داده و به بیان مباحث تربیتی در نگاه به آیات ۷۰ تا ۷۳ سوره توبه پرداختند.

شایان ذکر است در این جلسه حجت الاسلام رفیعی به عنوان معاونت سرمایه انسانی و جناب آقای رفیعی به عنوان مسئول اجرایی معاونت سرمایه انسانی معرفی گردیدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا