سامانه استعداد سنجی

به سامانه استعداد سنجی خوش آمدید

برای نمایش فیلم روی مثلث وسط کلیک کنید

کاربر گرامی در صورتی که مشکلی در روند ثبت نام، پرداخت و پرکردن پرسشنامه‌های استعدادسنجی داشتید به آیدی زیر در ایتا پیام دهید.

Hosein12812569@

شناسایی استعداد و برنامه‌ریزی زندگی فردی و کاری بر مبنای استعداد و علاقه در افزایش کیفیت زندگی فعلی، آینده و بهبود بهزیستی روانی بسیار مهم است. مهم‌ترین فایده استعدادیابی این است که به کمک آن می‌توان دریافت فرد به چه امکانات و آموزش‌های اضافه‌ای نیاز دارد تا با یک مسیر رشد شخصی سازی شده، استعدادش شکوفا شود. استعدادیابی راه موفقیت شما را آسان تر می کند و کمکتان می کند که همیشه در راه درست قدم بردارید.
با توجه به اهمیت استعدادیابی مرکز آینده سازان در نظر دارد تا برای مبلغان و مربیان تربیتی دانش آموزی با توجه به رسالت خطیر این گروه؛ راه رسیدن به اهداف را در حیطه آموزش و توانمند سازی مبلغان و مربیان دانش آموزی فراهم آورد. تکمیل آزمون های زیر به شما کمک میکند تا شناخت بهتری از استعدادهای خود پیدا کنید و از آنها در مسیر رشد و تعالی خود استفاده نمایید.

لطفا در تکمیل آزمونها به نکات زیر توجه کنید.
۱.زمان کافی برای تکمیل آزمونها قرار دهید.
۲. در شرایط جسمی و روحی مناسب به سوالات پاسخ دهید.
۳. آزمون ها را به ترتیب شماره گذاری آنها انجام دهید.
۴٫ به توضیحات ابتدای هر آزمون دقت کنید.

داوطلب گرامی اگر قبلا دکمه عضویت و پرداخت هزینه استعدادسنجی که در قسمت پایین قرار دارد را زده‌اید و روند ثبت نام در سایت و پرداخت هزینه را انجام داده‌اید لطفا یکی از تصاویر پایین را برای پرکردن پرسشنامه انتخاب کنید.

در غیر اینصورت برای عضویت و پرداخت هزینه استعدادسنجی توسط دکمه زیر اقدام کنید.

دکمه بازگشت به بالا